OT-104 -- OT-120 Fibersändare

Internmodulerad fibersändare med räckvidd upp till 30km.
DFB-laser. Inställningar på fronten, LCD-display.

OT-104, 4mW *
Art 60531
OT-106, 6mW *
Art 60532
OT-108, 8mW *
Art 60533
OT-120, 20mW *
Art 60534

- Anslutning SC/APC
- Våglängd 1310nm
- Frekvensområde 45-860MHz
- Effekt 4-20mW

Produktblad OT 104-120

Polytron OT-104

Fiber LNB och Fibersändare SAT+TV se under satellit

* Beställningsprodukt

Telkom MTX-1310DFB fiber transmitter

MTX 1310DFB, 2mW *
Art 60541
MTX 1550DFB, 2mW *
Art 60542

- Anslutning SC/APC
- Våglängd 1310nm alt 1550nm
- Frekvensområde 47-1000MHz
- Effekt 2mW

Produktblad MTX 1310-1550DFB

MTX 1310/1550DFB Fibersändare

Kompakt fibersändare (128x95x32mm) med räckvidd upp till 20km.
DFB-laser.

Saguaro
Saguaro Kaktus

©2018-2019 SAGUARO AB · Tel 08-508 666 66 · Mail info@saguaroab.se

·· VI HAR DET DU BEHÖVER! ··

08-508 666 66
info@saguaroab.se